Okrskový turnaj ve florbalu

27.11.2015 14:55

Dne 18. listopadu 2015 se konalo na ZŠ V. Martínka v Brušperku okrskové kolo turnaje ve florbale. Turnajového klání se zúčastnily chlapecké oddíly ze škol ZŠ Fryčovice, ZŠ T. G. Masaryka Krmelín a pořádající základní školy.
      Z naší školy se zúčastnilo 6 chlapců, což je minimální počet hráčů jednoho florbalového týmu. Tudíž všichni chlapci odehráli kompletně celé zápasy bez možnosti střídání, na rozdíl od oddílů ostatních škol, které střídající hráče měly v menším či větším počtu k dispozici. Naše družstvo porazilo hráče ZŠ Fryčovice 4 : 2 a podlehlo týmu ZŠ V. Martínka 3 : 10. Naši florbalisté se tak umístili na zaslouženém 2. místě.                                                                                                                                                                         Děkujeme všem hráčům naší základní školy za lví úsilí a nadprůměrný výkon. Jmenovitě gólmanovi Matěji Dlouhému, útočníkům Antonínovi Koděrovi, Jakubovi Norysovi a Jakubovi Černíkovi a obráncům Tomáši Turoňovi a Martinovi Šperlínovi. Poděkování náleží i trenéru Mgr. Dušanovi Ignačíkovi za svědomitou přípravu a vedení florbalových hráčů.

Zuzana Bernatíková