Preventivní program Veselé zoubky

19.03.2015 15:16

Dne 13.3. proběhla v 1.třídě hodina prvouky, materiálně podpořená společností dm drogerie markt s.r.o. ( jedničkou na českém drogistickém trhu) na téma Ochrana dětského chrupu v rámci tématu Lidské tělo a péče o něj. "dm" obohatila výuku o DVD S Hurvínkem a Máničkou, pracovním listem a DVD s možností práce na Smart boardu.Tyto pomůckyzůstanou škole i do dalších let. Děti dostaly nejen balíček propagačních materiálů, ale také zubní kartáček a pastu, přesýpací hodiny s upevněním na zrcadlo, aby věděly, jak dlouho si mají zuby mýt, obrázkový návod na čištění zubů, žvýkačky Orbit a pracovní sešitek s omalovánkami a kvízy na doma. Výuka děti zaujala a dárky je potěšily.

                                                                                         Mgr. Dagmar Kovalová, třídní učitelka