Setkání na Slovensku

29.04.2016 14:24

Vážení rodiče,

v návaznosti na mezinárodní projekty Comenius z minulých let Mezi námi sousedy a V evropském hrnci jsme obdrželi pozvání od našich slovenských přátel ze Základní a mateřské školy Olešná k účasti na setkání, které se uskuteční 19. 5. 2016. Náplní setkání budou sportovní aktivity a výtvarně - pracovní dílny.

Odjezd  bude v  7 : 05 od školy, návrat mezi mezi 15 : 30 – 16 : 00. Děti budou mít zajištěnu svačinu, pitný režim a v poledne teplý oběd.  Všichni žáci budou pojištěni  (10 Kč je nutno odevzdat do 13. 5. 2016  třídní učitelce). Cestovní pas nutný ! Faktura za autobus bude uhrazena z provozních prostředků ZŠ. V případě přihlášení většího počtu zájemců než je kapacita autobusu vyberou účastníky třídní učitelky.

Závaznou přihlášku obdrží žáci v pondělí 2. 5. 2016 od své třídní učitelky.

Mgr. Dušan Ignačík, ředitel školy