Vybíjená dívek - Okresní kolo

01.05.2016 19:56

Dne 28.4.2016 se konalo okresní kolo ve vybíjené dívek II.kategorie na 1.ZŠ Frýdek-Místek. Tygřice nastoupily s vědomím, že bojují o vítězství a také možnost dostat se do krajského kola. První zápas mezi ZŠ Krmelín a ZŠ Třinec dopadl s výsledem 15:5. Druhý byl velmi vyrovnaný a nervy drásající s hráčkami ze ZŠ Jablůnkov. Po remíze a následném prodloužení skončil zápas pro naše holky vítězstvím 10:9. Třetí byl se ZŠ Frýdlant. Tygřice hrály opravdu rychle a spolupracovaly na hřišti. Přesto byl výsledek 4:8. Čtvrtý a poslední zápas s 1. ZŠ Frýdek-Místek byl završen výsledkem 9:10. Po sečtení všech bodů se Tygřice umístily na 4. místě. Medaile sice nedovezly, ale po celou dobu se praly o vítězství a bylo krásné je pozorovat.

                                                                                                                                                                       Zuzana Bernatíková